KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13051039
nr 1305 1039
Kopparstick
2 st, 1700-tal, ca 30x21, oramade
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:29:24
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr